Butik Hizmet Anlayışımız

Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş. olarak, konteyner taşımacılığı sektöründe 20 yılı aşan deneyimimiz ve insan odaklı yaklaşımımızla, ihtiyacınıza yönelik daha etkin ve daha hızlı çözümler için “Butik Hizmet” sunmaktayız.  

Deniz yolu taşımacılığı alanında yaşanabilecek olumsuzlukları sektörel ve bölgesel bazda öngörüyor, müşterilerimize özel proaktif çözümler üretiyoruz. Standart Çağrı Merkezi sistemi yerine, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel atadığımız “Danışmanlarımız” sayesinde, anlık ve hızlı çözümlerimizle, iş süreçlerinde yaşanabilecek zaman kaybını minimuma (en aza) indiriyoruz. Bu anlayışla müşteri memnuniyeti oranımızın sektör ortalamasının üzerinde olmasını sağlıyoruz.

Müşterilerimize özel sağladığımız esneklikle, tüm süreçlerini kolaylaştırmayı ve sorunsuz bir şekilde hizmet veriyoruz. 7/24 ulaşılabilir, çözüm odaklı ve bölgesel müşteri hizmetlerimiz sayesinde ihtiyaca yönelik, profesyonel çözümler üretiyoruz. Anlık değişiklikleri uzman ekibimizle, yönetiyor, ürünleri özenle ve güvenle taşıyoruz.

Deniz yolu taşımacılığını tamamlayıcı servislerimizden, karayolu ve demiryoluyla, entegre lojistik hizmeti sağlayarak ürünlerinizi zamanında taşıyoruz. Türkiye’nin 7 bölgesinde, yükün özelliğine göre açık ve kapalı vagonlarla, yurt içi ve liman bağlantıları ile taşıma yapıyoruz. Modern donanımlı araçlarımız ve deneyimli ekibimizle kara yolu taşımacılığında da değerli iş ortaklarımızın her zaman yanındayız.

Çözüm odaklı Turkon Line Butik Hizmetleri’nden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Turkon Line Kariyer
Kariyer

Turkon Holding insan kaynakları sayfasına erişmek için tıklayınız

Konteyner Takip

Konşimento, booking veya konteyner numarası ile yükünüzün durumu hakkında bilgi edinmek için Konteyner Takip sistemimize göz atın.

Turkon Line Mobil Uyum

Turkon Line sayfası; servis ve acente bilgileri, takip programı ve diğer bir çok özelliğiyle mobil uyumlu halde. Artık cep telefonunuz ile kolayca Turkon Line'a ulaşabilirsiniz.

Kalite ve Çevre

Küçük şeyler yaparak büyük bir ülkünün parçası olabileceğimizi biliyoruz. Turkon Line faaliyet alanındaki işlerde çevre bilincini oluşturmaya, doğal kaynakların kullanımını ve kirliliğin önlenmesini gözeterek, doğayla barışık sürdürülebilir gelişmeye öncelik verir.

daha fazla bilgi »

Turkon Line Bilgi Toplumu
Bilgi Toplumu

Tur-kon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş Bilgi Toplumu Hizmetleri sayfası için tıklayınız.

TURKON size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Detaylı bilgi için : Turkon Çerez Politikası